Marcel’s Green Soap

30.04.2022

Misschien ken je wel iemand die Marcel heet, of denk je aan zo’n mouwloos onderlijfke bij het horen van die naam…
Vanaf nu kan de naam Marcel ook een ander belletje doen rinkelen dankzij de fantastische producten van Marcel’s Green Soap. Een aantal van die eco-vriendelijke zeep-producten vind je in de Wereldwinkel.

Met de producten van Marcel’s maak je niet alleen jezelf of je woning schoon, maar ook de wereld om ons heen. Zij zijn immers zelf helemaal ‘clean’ en schaden de gezondheid niet, sparen het milieu, zijn volledig vegan (geen dierlijke stoffen of dierproeven), en de verpakkingen zijn gerecycleerd en recycleerbaar….

Lees het fijne verhaal van Marcel en zijn producten op https://www.marcelsgreensoap.com

Marcel, vader van 3 knappe dochters, maakte 3 beloftes voor al zijn producten die ervoor zorgen dat schoonmaken een ontspannen en niet-milieubelastende klus wordt.
Die beloftes zijn: eco-vriendelijke, zacht-efficiënte en heerlijke uniek-ruikende zepen aanbieden.

Overtuig jezelf en haal een allesreiniger, wc-reiniger, afwasmiddel…  of een deo-stick in de Wereldwinkel (of bestel via de webshop)

Alleszins zal je zelf en je huis proper zijn en overheerlijk, maar subtiel, ruiken!

 

Abonneer je hier
op onze nieuwsbrief