Wereldwinkel Aarschot opent opnieuw de deuren

09.04.2020

De voorbije weken kon je tijdelijk enkel bij onze webwinkel terecht. Vanaf zaterdag 11 april openen we onze wereldwinkel opnieuw tijdens onze normale openingsuren. Uiteraard denken we daarbij aan ieders veiligheid: we plaatsen een wand in plexiglas op de toonbank, onze vrijwilligers ontsmetten regelmatig de winkelinrichting, we laten niet meer dan twee klanten tegelijk binnen en vragen klanten om voldoende afstand te houden. Via onze webwinkel kan je je boodschappen ook nog altijd thuis laten leveren.

Promo roséwijn

Wil je de komst van de lente thuis vieren? Koop twee flessen of boxen pinotage-syrah rosé en krijg 50% korting op het tweede artikel. De actie geldt t.e.m. 31 mei 2020, zowel in de winkel als in de webshop.

Bestel je roséwijn

Winkelen vanuit je zetel

Blijf je liever in je kot? Daar hebben we alle begrip voor. We maken het je zelfs gemakkelijk: via onze webwinkel kan je veilig je favoriete producten bestellen. Onze vrijwilligers leveren ze in heel Aarschot en Tielt-Winge.

Neem een kijkje in onze webwinkel

Abonneer je hier
op onze nieuwsbrief